Laptimer Aim Solo 2

Kód: 236
Neohodnoceno
12 990 Kč
Skladem

GPS Laptimer pro motorsport s povedeným grafickým zpracováním, přesnější GPS a postranními LED

Detailní informace

Detailní popis produktu

GPS Laptimer pro motorsport

Nástupce celosvětově oblíbené řady Solo, avšak s ještě lepším grafickým zpracováním, přesnější GPS a postranními LED. Novinkou je také možnost Wi-Fi spojení s PC nebo s iPhone, či nové možnosti vyvolání dat přímo v přístroji. Nové Solo 2 získává data nejen z GPS, ale také ze systému Glonass: to znamená ještě větší přesnost a velmi rychlé načtení pozice a připravenost na měření.

Databáze okruhů

Solo 2 se může spolehnout na podporu v podobě databáze okruhů čítající přes 2000 okruhů po celém světě. Jakmile zapnete Solo 2, automaticky začne vyhledávat svojí pozici a přiřadí jí aktuálnímu okruhu s určenou startovní/cílovou čarou. Tzn., že stačí pouze zapnout přístroj a vyjet na závodní dráhu a o vše ostatní se postará Solo 2.

V případě, že se nacházíte na okruhu, který ještě není v databázi, přepne Solo 2 automaticky do režimu samovytvoření tratě: při opětovném projetí stejnou pozicí dojde k vytvoření cílové čáry a Solo 2 začne počítat časy na kolo k tomuto kolu.

RaceStudio3 (zdarma dostupný na stránkách výrobce) samozřejmě nabízí další modifikaci okruhů (např. posun cílové čáry).

Vyvolání dat na displeji

Po skončení každého jízdního testu si můžete zobrazit všechny důležité informace přímo na displeji Solo 2.

Wi-fi komunikace s PC

Jednoduché, rychlé spojení bez kabelů - nejlepší a nejrychlejší způsob konfigurace Solo 2, stejně tak jako stahování dat.

Spojení s iPhone

Využijte Váš iPhone pro rychlé vyhodnocení dat, správu databáze okruhů nebo dokonce pro zobrazení online dat týkajících se například motoru Vašeho vozidla (v případě Solo DL).

V balení český návod, přístroj lze nastavit do češtiny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Časomíra, laptimer
Váha: 1 kg
Rozměry: 13 × 9 × 3 cm