Laptimer Aim Solo 2 DL

Kód: 1000
Neohodnoceno
22 700 Kč
Skladem

GPS Laptimer pro motorsport s povedeným grafickým zpracováním, přesnější GPS a postranními LED

Detailní informace

Detailní popis produktu

GPS Laptimer pro motorsport

Nástupce celosvětově oblíbené řady Solo, avšak s ještě lepším grafickým zpracováním, přesnější GPS a postranními LED. Novinkou je také možnost Wi-Fi spojení s PC nebo s iPhone, či nové možnosti vyvolání dat přímo v přístroji. Nové Solo 2 získává data nejen z GPS, ale také ze systému Glonass: to znamená ještě větší přesnost a velmi rychlé načtení pozice a připravenost na měření.

Databáze okruhů

Solo 2 se může spolehnout na podporu v podobě databáze okruhů čítající přes 2000 okruhů po celém světě. Jakmile zapnete Solo 2, automaticky začne vyhledávat svojí pozici a přiřadí jí aktuálnímu okruhu s určenou startovní/cílovou čarou. Tzn., že stačí pouze zapnout přístroj a vyjet na závodní dráhu a o vše ostatní se postará Solo 2.

V případě, že se nacházíte na okruhu, který ještě není v databázi, přepne Solo 2 automaticky do režimu samovytvoření tratě: při opětovném projetí stejnou pozicí dojde k vytvoření cílové čáry a Solo 2 začne počítat časy na kolo k tomuto kolu.

RaceStudio3 (zdarma dostupný na stránkách výrobce) samozřejmě nabízí další modifikaci okruhů (např. posun cílové čáry).

Solo 2 DL, Solo s ECU připojením

Solo 2 DL umožňuje připojení k více než 1000 ECU protokolů z databáze. Případně si můžete vytvořit vlastní protokol.

Verze RPM umožňuje načítání otáček buď ze signálů s obdélníkovými vlnami (signál 8-50 V), nebo z impulsních signálů (150-450 V spouštěcí cívka - primární okruh).

Vyvolání dat na displeji

Po skončení každého jízdního testu si můžete zobrazit všechny důležité informace přímo na displeji Solo 2.

Wi-fi komunikace s PC

Jednoduché, rychlé spojení bez kabelů - nejlepší a nejrychlejší způsob konfigurace Solo 2, stejně tak jako stahování dat.

Spojení s iPhone

Využijte Váš iPhone pro rychlé vyhodnocení dat, správu databáze okruhů nebo dokonce pro zobrazení online dat týkajících se například motoru Vašeho vozidla (v případě Solo DL).

V balení český návod, přístroj lze nastavit do češtiny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Časomíra, laptimer
Váha: 1 kg
Rozměry: 13 × 9 × 3 cm